Szombat reggel, egyre növekvő forgalomban közlekedhetnek Nyíregyháza útjain

Sziasztok!
Szombat reggel, egyre növekvő forgalomban közlekedhetnek Nyíregyháza útjain, piaci nap van, ezért Búza téren és a Tokaji úton is megnövekedett forgalommal számoljanak a járművezetők! Forgalomkorlátozás mellett közlekedhetnek a Bethlen Gábor utca elején, ahol kábel fektetési munkák zajlanak! Ú j kerékpár forgalmi létesítmény kialakításán dolgoznak, a Színház, Malom, Árpád és Széchenyi utcákon, emiatt útszűkületre kell időnként számítani az arra haladóknak! A Tünde utca teljes szakaszán előzési tilalom, 30-as sebességkorlátozás van érvényben, igen lassú a haladás, ha tehetik, kerüljék ezt az útszakaszt! Vezessenek óvatosan, az útviszonyoknak megfelelően, a sebességhatárok betartásával!
Jó utat! Szép napot!

This entry was posted in Hirek.