Szombat reggel átlagos forgalomban közlekedhetnek az úton lévők Nyíregyháza útjain!

Szisztok! Piaci nap van, ezért a Búza téren és a Tokaji úton viszont torlódások alakulhatnak ki, türelmesek legyenek! A Debreceni úton az aszfaltozási munkák jelentenek akadályt lassú haladásra készüljenek a járművezetők. Csőtörés miatt a Vasgyár utcán a Széchényi utcai csomópontnál, a külső forgalmi sávot lezárták a munkálatok idejére, körültekintőek legyenek! A Korányi Frigyes utcán a Bencs László utcától jelzőlámpa engedi a forgalmat váltakozó irányba, hosszabb menetidőre számítsanak! Épül a körforgalom a Tiszavasvári – Szélsőbokori út találkozásánál, itt is jelzőlámpás forgalom irányítást vezettek be! Körültekintően, a sebességhatárok betartásával vezessenek! Jó utat! Szép napot!

This entry was posted in Hirek.