Szombat reggel, átlagos forgalomban , és igen erős szél kíséretében közlekedhetnek Nyíregyházán, tartsanak nagyobb oldal és követési távolságot! Piaci nap van, ezért a Búza téren és a Tokaji úton is megnövekedett forgalommal számoljanak! Vezessenek fokozott figyelemmel a Debreceni úton, ahol a korábban kivágott fák után a tuskók eltávolítását végzik, forgalom korlátozás mellett. Az Orosi úton sávszélesítési munkákat végeznek, útszűkület, sebességkorlátozás lassítja a haladást! A Szalag, Semmelweis utcákon útszegély bontást végeznek, emiatt itt is 30-as sebességkorlátozást kell betartani! A Lujza  utcán még tartanak az  útjavítási munkák, csak a Kállói út felől lehet behajtani! Ne feledjék a Hunyadi utcán az uszoda építése miatt szűkített sávon közlekedhetnek a Szegfű és Bújtos utca között! Vezessenek óvatosan, a sebességhatárok betartásával! Jó utat!

Szép napot!