Szombat reggel a Nyíregyházán közlekedők növekvő forgalomra számítsanak, és a Búza téri

Sziasztok.

Szombat reggel a Nyíregyházán közlekedők növekvő forgalomra számítsanak, és a Búza téri, valamint a Tokaji úti piacok közelében torlódásra is. Fokozott figyelemmel vezessenek a Rákóczi út kivezető szakaszán, ahol a TÁVHŐ végez munkálatokat, forgalom és sebesség korlátozás mellett. A Tokaji úti piacnál forgalmi rend változás lépett életbe, a szarvíz út egyirányú lett, ne megszokásból vezessenek. A Család utcán tartanak a körforgalmak építési munkái, lassabb haladásra készüljenek. A Csemete utca, Tünde utca kereszteződésénél teljes útlezárás mellett végzik a csapadék csatorna építését, ami legalább két hétig tart, legyenek türelmesek az ott lakók, és az arra közlekedők. Tartsák be a sebesség határokat, mert változó helyeken mérik  a gyorshajtókat a város és a megye útjain.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.