Szokatlanul hűvös a csütörtök reggel, és ahogy az ilyenkor lenni szokott sűrű a forgalom Nyíregyháza útjain. Számítsanak rá, hogy torlódások vannak a város ki és bevezető útjain, az iskolák, és a meglévő útmunkák közelében. Vezessenek fokozott figyelemmel a Debreceni úton közlekedők a Kígyó utcai csomópontnál az útépítés miatt, csak úgy mint a Szegfű utcán is, sőt érdemes más útvonalat választani a járművezetőknek a reggeli csúcsforgalomban. Borbányán is tart az útépítés lassú haladást okozva a Szíjgyártó, Lombkorona, Hold utcákon, ezen kívül Nagycserkesz és Tiszavasvári között 30-as korlátozás mellett burkolat javítást végeznek. A Vécsei utcán forgalom korlátozást okoz még a mai napon is a fák gallyazási munkája. A Tünde, Alma, Lujza, Vércse és Tüzér utcákon csatorna hálózat bővítésén dolgoznak a szakemberek, szintén sebesség korlátozás, előzési tilalom van érvényben, és néha időszakos útlezárás is előfordul. Szép napot.