Szerda reggelre városunkba is megérkezett a tél

Sziasztok.

Szerda reggelre városunkba is megérkezett a tél, a szép hólepel azonban nagyon veszélyes a közlekedőkre, bele értve a gyalogosokat is. Fontos, hogy a járművezetők indulás előtt tisztítsák le a hótól a járműveiket, a világító berendezéseket is, vezessenek lassabban, tartsanak nagyobb követési távolságot, és használják a tompított fényszórót. Torlódásra számítsanak a piaci nap miatt a Búza téri és a Tokaji úti piacok közelében, valamint az oktatási intézményeknél. A Törzs utcán  a Pazonyi úti csomópont közelében még tart az útbekötési munka az áruházak előtt, legyenek óvatosak  az arra haladók. Tartsák be a sebességkorlátozást a felújított Orgona utcán, és a belvárosban a Bessenyei és a Benczúr tereknél amire tábla is figyelmeztet, csak úgy, mint a Törzs utcán az autós vizsga centrumnál.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.