Szerda reggel sűrű forgalomban közlekedhetnek városunk útjain!

Sziasztok!

Torlódásra kell számítani a meglévő útmunkák közelében, valamint piaci nap van így a Búza téren és a Tokaji úton! Tartanak az útfelújítási munkák a Korányi Frigyes utcán, Bethlen Gábor, Rákóczi utcákon, ezen kívül  a Vasvári Pál utca is megújul, az aszfalt réteget már felmarták, jelenleg a közmű fedelek szintbe helyezését végzik, forgalom és sebességkorlátozás mellett, lassú a haladás türelmesek legyenek! A Kertvárosban is tartanak még az útmunkák a Pihenő, Tenisz, Tegez, és a Tagló utcákon,ott is forgalom és sebesség korlátozás  van érvényben. Vezessenek óvatosan, a kihelyezett közúti jelzőtáblák figyelembe vételével! Körültekintőek legyenek az Oktatási Intézmények és a gyalogátkelőhelyek közelében!

Jó utat! Szép napot!

This entry was posted in Hirek.