Szerda reggel, egyre erősödő forgalom van Nyíregyháza útjain! Torlódásra kell számítani a ki – és bevezető utakon

Sziasztok! Szerda reggel, egyre erősödő forgalom van Nyíregyháza útjain! Torlódásra kell számítani a ki – és bevezető utakon, az Iskolák környékén, valamint piaci nap van, így a Búza téren és a Tokaji úton is hosszabb menetidővel kell számolni a járművezetőknek! Jó ütemben halad   a Korányi Frigyes utca felújítása, eddig is volt forgalomkorlátozás az érintett szakaszon, amely most megváltozott! A városból kifelé haladva már nem a  jobb, hanem az út bal oldali sávjában tudnak haladni az aszfaltozási munkák miatt. A Bánki utcáról nem lehet kihajtani a Korányira, sem a Korányiról be a Bánki utcára! Megújul a Szarvas utca – kerékpárút és járda is épül, folyamatosan dolgoznak a munkagépek, ami olykor akadályt jelent az arra közlekedőknek! Épül az elkerülő út és a körforgalom a Nyírszőlősi úton, a Buji út találkozásánál jelzőlámpa engedi a forgalmat váltakozó irányba! Vezessenek óvatosan, a sebességhatárok betartásával! Jó utat! Szép napot!

This entry was posted in Hirek.