Szerda reggel,  az év első munka napján hosszabb menet időre készüljenek

Sziasztok! 

Szerda reggel,  az év első munka napján hosszabb menet időre készüljenek, mert a havas esőtől  csúszós utakon ajánlott lassabban vezetni, és nagyobb követési távolságot tartani. Ma már munkanap van, így a ki-és bevezető utakon torlódásra kell készülni, ezen kívül piaci nap miatt, a Búza téren és a Tokaji úton is megnövekedett forgalommal számoljanak! Lakó- pihenő övezet lett a Honvéd utca, az arra közlekedők sebességkorlátozásra készüljenek! Új gyalogátkelőhelyet alakítottak ki a Szarvas utcán, arra kérik a közlekedőket, különösen a Kereszt utcáról balra, a Szarvas utcára kanyarodókat, hogy fokozott figyelemmel legyenek! Vezessenek óvatosan  a Kiss Ernő utcán, mert ott január végéig tartanak a faápolási munkák, szakaszokra bontva, forgalom korlátozás mellett.  

Szép napot!

This entry was posted in Hirek.