Szerda reggel a piaci nap miatt még nagyobb  forgalomra készüljenek  a Nyíregyházán közlekedők

Sziasztok. 

Szerda reggel a piaci nap miatt még nagyobb  forgalomra készüljenek  a Nyíregyházán közlekedők. Vezessenek fokozott figyelemmel a Búza téri és a Tokaji úti piacok, és a meglévő útmunka területek közelében a csúszós utakon. Forgalom korlátozásra készüljenek a Rákóczi úton a vasúti átjáró előtt  11, és 15 óra között, mert egy balesetveszélyes  fát vágnak ki. A Debreceni úton a Palánta utcai csomó pontnál megsüllyedt közmű fedél jelent akadályt. Folyamatosan kátyúznak a NÍRVV munkatársai a város útjain, a munkálatok lassítják a haladást, legyenek türelmesek. A Buji úton a Nyírszőlősi elágazásnál erősáramú kábel fektetés miatt 30-as korlátozást kell betartani.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.