Szerda reggel a piaci nap miatt még nagyobb a forgalom Nyíregyházán

Szerda reggel a piaci nap miatt még nagyobb a forgalom Nyíregyházán ezért vezessenek lassabban a vizes utakon, tartsanak nagyobb követési távolságot. A Törzs utcán fokozott figyelemmel vezessenek, mert egy szakaszon jelző lámpa engedi a forgalmat, még nagyobb a torlódás, aki teheti válasszon más útvonalat. A mai napon forgalom korlátozás lép életbe a Korányi Frigyes utcán a temető bejárata előtt, ideiglenesen egy sávra szűkül az út az okos zebra kialakítása kapcsán. Folynak az útmunkák a Tünde és a Semmelweis utcákon is, az utóbbi még mindig egyirányú, csak a Család utca felől lehet behajtani. Vezessenek a sebesség határokat betartva, a megváltozott útviszonyokhoz igazodva, hogy mindenki biztonságban elérje úti célját.