Szerda reggel a piaci nap miatt a szokásosnál nagyobb a forgalom Nyíregyházán

Sziasztok. 

Szerda reggel a piaci nap miatt a szokásosnál nagyobb a forgalom Nyíregyházán, vezessenek óvatosan, mert az éjszakai fagy miatt az utak több helyen vékony rétegben jegesek, csúsznak. A Búza téri és a Tokaji úti piacok közelében és az iskoláknál kialakult torlódásokban legyenek türelmesek. A Szarvas utcán a vízmű végez munkálatokat a 98 szám előtt, sáveltolás mellett, figyelmesen vezessenek az arra haladók. Megsüllyedt közmű fedél jelent akadályt a Westik Vilmos, Kincs utca találkozásánál a buszmegálló előtt, a városból kifelé vezető oldalon,  amit bójával jelöltek. A Boda üzletház előtti   körforgalomban pedig az úthibára  jelző oszlop figyelmeztet. Tartsák be a sebesség határokat, mert ma is mérik a gyorshajtókat  a város és a megye útjain. Szép napot.

This entry was posted in Hirek.