Szerda reggel a Nyíregyházán közlekedők sűrű forgalomra számítsanak

Sziasztok.

Szerda reggel a Nyíregyházán közlekedők sűrű forgalomra számítsanak, és a Búza téri, a Tokaji úti piacoknál torlódásra  is, csak úgy, mint a bevásárló központok és a fenyőfa árusító helyek közelében. Vezessenek lassabban a vizes utakon, tartsanak nagyobb követési távolságot, használják a tompított fényszórót, mert a város külső útjain a pára és a szitálás csökkenti  a látótávolságot. A Vasvári Pál utcán fokozott figyelemmel vezessenek, mert egy szakaszon útszűkület van a városból kifelé vezető sávban. Az Orgona utcán 30-as korlátozás van érvényben a jármű vezetőknek, de a gyalogosok is fokozottan  figyeljenek. Tegnap délben átadták a Tokaji Tisza híd felújított szakaszát, így újból korlátozás nélkül használhatják a járművezetők. A híd északi részén a gyalogjárda nem kerül megnyitásra a baleseti kockázat miatt, de a híd déli oldalán továbbra is biztosított a gyalogos közlekedés.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.