Szerda piaci nap Nyíregyházán, ezért nagyobb forgalomra

Sziasztok.

Szerda piaci nap Nyíregyházán, ezért nagyobb forgalomra, időnként torlódásra kell számítani a Búza téri és a Tokaji úti piacok közelében. A gyalogos átkelő helyek környékén kiemelt rendőri jelenlétre számítsanak a közlekedők országos szinten aminek célja a közlekedésben legvédtelenebb résztvevőkre hívja fel a figyelmet. A gyalogosok pedig az úton átkeléskor ne nyomkodják a telefonjukat, hanem nézzenek szét saját biztonságuk érdekében. A NYÍRTÁVHŐ hiba elhárítási munkát végez a Ferenc körúton, emiatt a szolgáltatás is szünetel 10 és 13 óra között a 26, 28 szám és a Pazonyi tér 9 szám alatt. A Család utcán fokozott figyelemmel vezessenek a körforgalmak építésénél, útszűkület, forgalom és sebesség korlátozás van érvényben.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.