Jó reggelt! Sziasztok!

Száraz burkolaton, jó látási viszonyok mellett közlekedhetnek Nyíregyháza területén. Körültekintően vezessenek, több helyszínen is zajlanak az útfelújítási munkálatok, így pl. Antalbokornál vagy Nyírszőlő bel- és külterületén a Westsik Vilmos utcán.

Közműépítési munkálatok zajlanak a Korányi Frigyes utca és a Kórház utca egy szakaszán, útszűkületre és sebességkorlátozásra számítsanak az autósok.

Dolgoznak a szakemberek a 41-es főúton Napkornál is, ahol jelentős forgalomkorlátozás és ideiglenes forgalmirend változás van érvényben a körforgalmi csomópont kialakításának idejére, a nap 24 órájában jelzőlámpa irányítja a forgalmat.

Fokozott figyelemmel közlekedjenek! Vigyázzanak egymásra!

További szép napot!