Péntek reggel a Nyíregyházán közlekedők sűrű forgalomra, egyes utakon torlódásra készüljenek.

Sziasztok. A Tünde utca teljes szakaszán továbbra is előzni tilos, és 30-as sebességkorlátozás van érvényben. A Kállói úton is lassú a haladás a kerékpárút építési munkája miatt, legyenek türelmesek az ott közlekedők. A belvárosban a Bessenyei téren a megsüllyedt közmű fedelet bójával jelölték. Nyíregyháza, Nyírtelek között jelző őrös forgalom irányítás mellett igen lassú a haladás az ott zajló munka miatt. A mai napon a Kossuth tér környékén megnövekedett autós és gyalogos forgalomra kell számítani a Helló Nyíregyháza rendezvény kapcsán, ezért a parkolás is ingyenes lesz a városban a NYÍRVV által üzemeltetett parkolókban. Szép napot.