Péntek reggel a Nyíregyházán közlekedők a vizes utakon vezessenek alacsonyabb sebességgel

Sziasztok. 

Péntek reggel a Nyíregyházán közlekedők a vizes utakon vezessenek alacsonyabb sebességgel, és tartsanak nagyobb követési távolságot az egyre növekvő forgalomban. Megsüllyedt közmű fedél akadályozza a forgalmat a Debreceni út kivezető szakaszán a Palánta utcai csomópontnál, az arra közlekedők forgalom korlátozásra számítsanak. Még tart a NYÍRTÁVHŐ hiba elhárítási munkája az Árok és a Búza utca találkozásánál, óvatosan vezessenek. Tilos várakozni a Liszt Ferenc és a Bújtos utcákon, a táblákat már korábban kihelyezték, de sajnos sokan nem veszik figyelembe. Befejezték a munkálatokat a Törzs utcán, a 30-as korlátozás viszont marad a vizsga centrumnál idő korlátozással. A Kiss Ernő utcán a faápolási munkák lassítják időnként a haladást, a város útjain pedig az útburkolati hibák javítása, amit folyamatosan végeznek.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.