Péntek az úton lévők növekvő forgalomra készüljenek Nyíregyházán

Sziasztok.

Péntek az úton lévők  növekvő forgalomra készüljenek Nyíregyházán, és a folyamatban lévő útmunkáknál lassabb haladásra. A Csemete utca, Tünde utca kereszteződésénél teljes útlezárás mellett végzik a csapadékcsatorna építését, a Gálya utcán pedig az aszfaltút építését forgalom és sebesség korlátozás mellett. A Család utcán két helyen a körforgalom építése jelent akadályt, útszűkületre, forgalom és sebesség korlátozásra számítsanak a jármű vezetők. A NYÍRTÁVHŐ a fűtési szezon után elkezdte a felújítási munkákat, a héten a Ferenc körúton,ezután az Országzászló téren, majd a Széchenyi utca és a Kelet Áruház előtti útszakasz következik, forgalom és sebesség korlátozás mellett.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.