Nyíregyházán most átlagos forgalomban közlekedhetnek, de vezessenek fokozott óvatossággal

Sziasztok.

Nyíregyházán most átlagos forgalomban közlekedhetnek, de vezessenek fokozott óvatossággal, mert előfordulnak még nedves útszakaszok. A Semmelweis és a Törzs utcákon még tartanak az utómunkák az útépítés kapcsán, sebesség korlátozás, előzési tilalom mellett. A Kiss Ernő utcán a hónap végéig tartanak a faápolási, gallyazási munkák szakaszokra bontva, forgalom korlátozásra készüljenek az arra haladók. A Honvéd utca lakó, pihenő övezet lett, az ott közlekedők sebesség korlátozásra számítsanak. A Szarvas utcán új gyalog átkelő helyet alakítottak ki, ezért a Kereszt utcáról balra a Szarvas utcára kanyarodók fokozott óvatossággal közlekedjenek. Tartsák be mindig a sebesség határokat, és a megváltozott télies út, és látási viszonyokhoz igazodva vezessenek.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.