Nyíregyházán ma is esőben, vizes utakon közlekedhetnek

Sziasztok.

Nyíregyházán ma is esőben, vizes utakon közlekedhetnek,és torlódásra kell számítani a piacok, bevásárló központok közelében. Fontos, hogy a látási és útviszonyoknak megfelelően válasszák meg a sebességet, használják a tompított fényszórót, mert nem elég látni, látszani is kell. Rengetegen parkolnak tilosban, főleg a belvárosi bevásárló központoknál. Figyeljék a kihelyezett KRESZ  táblákat mivel több szakaszra csak engedéllyel lehet behajtani. Erősáramú kábelek helyreállítási munkáit végzi az E.O.N. a Hunyadi- Szagfű utcai csomópontnál. A járda egy részét felbontották, azon a szakaszon forgalom korlátozásra számítsanak a kerékpárosok és a gyalogosok. Elkészült a Tisza híd felújítása Tokajnál, de a gyalogjárda nem került átadásra baleseti kockázat miatt, ők továbbra is a híd déli oldalán tudnak közlekedni. Szép napot,

Áldott, Boldog Karácsonyt kíván a FŐTAI valamennyi dolgozója.

This entry was posted in Hirek.