Nyíregyházán is beköszöntött a tél, esett a hó, így a most útnak indulók

Nyíregyházán is beköszöntött a tél, esett a hó, így a most útnak indulók a megváltozott útviszonyokhoz igazodva vezessenek lassabban, tartsanak nagyobb követési távolságot. A reggeli csúcsforgalomban legyenek türelmesek a kialakult torlódásokban  az iskolák közelében, és a város ki és bevezető útjain. A Tó utcán közlekedők fokozott figyelemmel vezessenek a VÍZMŰ előtt, mert vezeték csere miatt felbontották az útburkolatot, ennek helyreállítása folyamatban van, váltakozó irányú a haladás, amit jelzőlámpák segítenek. Útszűkület van a Tiszavasvári út bevezető szakaszán a volt laktanya előtt, a gyalogos forgalom is korlátozott, akár csak az Arany János utcán a kishíd felújítása miatt. A város több útján 30-as korlátozás  van érvényben, figyeljék a kihelyezett jelzőtáblákat, ne megszokásból vezessenek.