Nyíregyházán a Tünde utcán közlekedők lassú haladásra készüljenek, mert aszfaltozás miatt a Debreceni út

Sziasztok. Nyíregyházán a Tünde utcán közlekedők lassú haladásra készüljenek, mert aszfaltozás miatt a Debreceni út és a Csemete utca között jelző őrök irányítják a forgalmat, az Alma , Tünde utca kereszteződésénél pedig az új buszmegálló építése jelent akadályt. Tart még a körforgalom építése a Törzs, Semmelweis utca kereszteződésében, óvatosan közelítsék meg a munka területet. A Kertvárosban is folynak út, járda, kerékpárút és buszmegálló építési munkák, útszűkületre, sebességkorlátozásra, sáveltolásra számítsanak a Legyező, Derkovits, Dugonics utcákon. Nyíregyháza, Nyírtelek között épül a kerékpárút, jelzőlámpás forgalom irányítás van. A Tokaji úton a Golyós presszó utcán csak egy sáv járható a körforgalom építése miatt, ami várhatóan novemberig tart, érdemes Bedő bokor felé kerülni a Tiszavasvári útra. Szép napot.

This entry was posted in Hirek.