Nyíregyházán, a Tünde utcán  közlekedők  forgalom és sebességkorlátozásra

Sziasztok.

Nyíregyházán, a Tünde utcán  közlekedők  forgalom és sebességkorlátozásra, előzési tilalomra  készüljenek a Gömb, és a Lapály utca valamint az Ipari és a Kállói út között, mivel megkezdődött a Tünde utca felújítása. A munkát a csapadék csatorna építésével kezdik. A Lujza utca még mindig egyirányú, kisebb utómunkákat végeznek az aszfaltozás után.  Folyamatban van a szegélykő  építés, a közmű aknák szintbe emelési munkája a Törzs, Szalag, Semmelweis utcákon,forgalom és sebesség korlátozás van érvényben, lassú a haladás, a csúcsidőben gyakori a torlódás. A Bottyán utcán is  dolgoznak a szakemberek a parkoló, járda, az  útszegély építésén, és a közművek szintbe helyezésén.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.