Nyíregyházán a Család utcán két helyen is épül körforgalom.

Sziasztok.

Nyíregyházán a Család utcán két helyen is épül körforgalom. A Család utca, Szalag utca csomópontjában is zajlik a munka, 30-as korlátozásra,útszűkületre kell számítani a Szalag utcán közlekedőknek. A munkálatok miatt a Család utca Belső körút találkozásánál a gyalogátkelőt is lezárták a Fazekas János tér irányába, valamint az Örökös piac, és a Posta közötti területet. A Liszt Ferenc utcán megállási tilalom lépett életbe a Szegfű utcától a Belső körútig, ne álljanak meg, ne parkoljanak ott. A Pazonyi úton útszűkület miatt 30-as korlátozás van érvényben, közmű fedelet helyeznek szintbe, és bekötő utakat is építenek. Nyírtelek belterületén aszfalt felmarást végeznek, jelző őrök irányítják a forgalmat, sebesség korlátozás, előzési tilalom van érvényben.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.