Megállás nélkül esik az eső Nyíregyházán, így több úton vízátfolyások vannak

Sziasztok.

Megállás nélkül esik az eső Nyíregyházán, így több úton vízátfolyások vannak, és a meglévő úthibákban, az útszegélyeknél is áll a víz, vezessenek fokozott óvatossággal, nagyobb követési távolságot tartva. A Törzs utcán közlekedők ne megszokásból vezessenek, mert a Semmelweis utca  az ott zajló munkák miatt ideiglenesen egyirányú lett, tilos a Törzs utcáról behajtani, csak a Család utca felől megengedett. Forgalom korlátozásra számítsanak a Bethlen Gábor utca elején mert erősáramú kábelt fektetnek. A Tünde utcán gyakori a torlódás, végig előzési tilalom és sebesség korlátozás van érvényben, egy szakaszon pedig jelzőlámpás forgalom irányítás,és több helyen a sárfelhordás veszélyével is számolni kell, érdemes kerülő utat választani.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.