Ma reggel is vizes utakon, egyre növekvő forgalomban közlekedhetnek

Sziasztok.

Ma reggel is vizes utakon, egyre növekvő forgalomban közlekedhetnek városunkban, vezessenek lassabban, tartsanak nagyobb követési távolságot, és kerüljék a felázott útpadkára hajtást. Fokozott figyelemmel közlekedjenek a Bocsai utcán, mert egy szakaszon leszűkítették a forgalmi sávot a társasház építésénél, ahol munkagépek dolgoznak. A Törzs után továbbra is érvényben van a forgalom és sebességkorlátozás a Pazonyi úti csomópont közelében, de a vizsgacentrum előtt is be kell tartani a 30-as korlátozást. Hosszabb menetidőre számítsanak a Tokaji Erzsébet híd felújítása miatt, a nagyszabású beruházás előre láthatóan év végére fejeződik be, de a felújított szakaszon zavartalanul közlekedhetnek. Vezessenek fokozott figyelemmel az iskolák, gyalogátkelők, kétkerekű járművek közelében, hogy mindenki biztonságban elérje úti célját.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.