Ma reggel is sűrű a forgalom város és megye szerte

Ma reggel is sűrű a forgalom város és megye szerte, és több úton torlódásra kell készülni a meglévő útmunkák miatt. Távfűtési hálózat korszerűsítési munkái miatt lezárták az István utcát teljes szélességében a Szegfű utca felől. A Sóstói úti felüljárón cserélik a szegélykövet, a város irányába lassú haladásra számítsanak. A Berenát és a Templom utca között is munkálatok zajlanak, forgalom és sebesség korlátozás van érvényben. Nyíregyházán mindkét kórház területén zajlanak munkálatok, ezért a kihelyezett jelző táblák szerint közlekedjenek. A belvárosban a mai napon a rendezvény miatt tilos a Kossuth térre kerékpárral behajtani, de jó hír hogy emiatt a parkolás ingyenes lesz, de holnap a munka napnak megfelelően már fizetni kell.