Ma reggel is esőben, vizes utakon, és erős szél kíséretében közlekedhetnek városunkban.

Sziasztok.  

Ma reggel is esőben, vizes utakon, és  erős szél kíséretében közlekedhetnek városunkban. Vezessenek lassabban, tartsanak nagyobb követési és oldal távolságot, használják a tompított fényszórót. Nagyobb forgalomra készüljenek a piacok, bevásárló központok közelében, figyeljenek a szabályos parkolásra, főleg a belvárosban a Korzó környékén, amire táblák hívják fel a közlekedők figyelmét. A felújított Orgona utca egy szakaszán továbbra is 30 –as korlátozás van érvényben, mind két irányból, ne megszokásból vezessenek, csak úgy, mint a Bessenyei és a Benczúr terek környékén, ami a felújítás után lakó, pihenő övezetté vált, a megengedett maximális sebesség  30km/ óra, ezen kívül forgalmi rend változás lépett életbe  Színház és a Malom utcákon.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.