Ma reggel ha tehetik induljanak hamarabb dolgozni, és az iskolába, mert hosszabb menet idő várható a csúszós utak miatt.

Sziasztok.  A főutak só nedvesek, a mellékutak havasak, vezessenek lassabban, tartsanak nagyobb követési távolságot. A Semmelweis és a Törzs utcákon még az aszfaltozás utó munkáit végzik, sebesség korlátozás, előzési tilalom van érvényben. A Kiss Ernő utcán faápolási munkák jelentenek akadályt, az arra közlekedők forgalom korlátozásra készüljenek. Új gyalog átkelő helyet alakítottak ki a Négyes huszárok útján, valamint a Szarvas utcán is, így biztonságosabban közlekedhetnek a gyalogosok. A Kond utcáról a Sóstói útra jobbra kanyarodók legyenek óvatosak, mert az úthibát bójával jelölték. Vezessenek a megváltozott útviszonyokhoz igazodva, hogy biztonságban elérjék úti céljukat. Szép napot.

This entry was posted in Hirek.