Ma reggel elkezdődik a csapadék csatorna építése a Csemete – Tünde utca kereszteződésében.

Sziasztok.

Várhatóan két hétig teljes útzár lesz a Csemete köz és a Tünde utca közötti részen, a Csemete köznél a Kilátó utcára a kihajtás akadálytalan lesz, és a Tünde utca forgalma sem lesz akadályoztatva. Az ott lakók és közlekedők megértését, türelmét kérik a munkavégzés idejére. A Család utcán tartanak a körforgalom építési munkái, a kihelyezett jelzőtáblák szerint vezessenek. A Rákóczi út kivezető szakaszán a NYÍRTÁVHŐ cseréli a csöveket forgalom korlátozás mellett. A munka miatt több KRESZ táblát is ki kellett venni, fokozott figyelemmel közlekedjenek a forgalmas úton. Aszfaltozási munkálatok zajlanak Nyírtelek belterületén, a munkálatok mindkét sávot érintik, forgalom és sebesség korlátozásra kell számítani.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.