Ma reggel az úton lévők fokozott figyelemmel vezessenek Nyíregyházán

Sziasztok. 

Ma reggel az úton lévők fokozott figyelemmel vezessenek Nyíregyházán, mivel a város több útján végeznek útmunkát. Megkezdődött a Kállói út menti kerékpárút kialakítási munkái, ezért a főúton 30-as korlátozás, előzési tilalom van érvényben. A gyalogosok a túloldali járdán közlekedhetnek, az ott lakók és az arra közlekedők az érintett szakaszon ne álljanak meg és ne várakozzanak. Tartanak az útmunkák a Kertvárosban a Legyező, Derkovits, Dugonics utcákon, valamint a Törzs, Semmelweis, és a Törzs, Orosi úti csomópontnál is. Több hónapja 30-as korlátozás van a nyitott kerékpárút miatt a Fészek, és a Búza utcákon, ne megszokásból közlekedjenek. Tilos várakozni a Liszt Ferenc  utca kijelölt szakaszán, amire tábla is figyelmeztet, mégis sokan megállnak ott, úgy mint a Bocskai út jobb oldalán lévő egyirányú útszakasz parkosított részén, ahol tilos megállni és parkolni  is. Tartsák be a sebesség határokat mert a város és a megye útjain is mérik a gyorshajtókat.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.