Ma reggel az útnak indulók számítsanak rá, hogy az utak vizesek, csúsznak,

Sziasztok.

Ma reggel az útnak indulók számítsanak rá, hogy az utak vizesek, csúsznak, vezessenek alacsonyabb sebességgel, tartsanak nagyobb követési távolságot, használják  a tompított fényszórót, és kerüljék a felázott , vizes útpadkára hajtást. A piaci nap miatt torlódásra kell készülni a Búza téri és a Tokaji úti piacok közelében. A Tokaji úti piacra érkezők számítsanak rá, hogy automata beléptető rendszer működik. A sorompó nyitása a pakolójegy nyomtatással együtt a sorompónál található készülék gombjának megnyomásával történik, fizetni nem a behajtáskor kell ami változatlanul 250 ft., hanem a piac területén található fizetési pontnál. A Törzs utcán a Pazonyi út közelében még érvényben van a forgalom és sebességkorlátozás az ott zajló munkák miatt. Folytatódik a Tokaji Erzsébet híd felújításának második üteme, emiatt várhatóan év végéig hosszabb menetidőre számítsanak az arra közlekedők. A híd felújított szakaszán zavartalanul közlekedhetnek.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.