Ma reggel a városban közlekedők számítsanak rá, hogy a Korányi

Sziasztok.

Ma reggel a városban közlekedők számítsanak rá, hogy a Korányi, Krúdy Gyula utca találkozásánál a zebránál  a NYÍRSÉVÍZ végez hiba elhárítási munkát, ami a kerékpárutat, a gyalogos és a gépjármű forgalmat is érinti. A Család utcán a körforgalmak építése miatt jelzőlámpás forgalom irányítás van, a Belső körút pedig le van zárva a Család utca felől, és a Szalag utcai csomópontnál is forgalomkorlátozás van érvényben. A Csemete, Tünde utca találkozásánál  is tartanak a csapadékcsatorna építési munkái, a Gálya utcán pedig a szilárd burkolatú út építése. A Derkovits utca elején felújítási munka jelent akadályt.  Kátyúzási munkát végeznek a 4-es főúton  Nyírbogdány és Székely között, fokozott figyelemmel vezessenek az adott szakaszon.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.