Ma reggel a Nyíregyházán közlekedők több helyen számítsanak forgalom korlátozásra útépítési,

Sziasztok.

Ma reggel a Nyíregyházán közlekedők több helyen számítsanak forgalom korlátozásra útépítési, és útburkolatjel festési munkái miatt, ez utóbbinál sávlezárásra is számítani kell. A Család utcán két helyen folyik a körforgalom építése, a Belső körút találkozásánál, és a Szalag utcai csomópontban, fokozott figyelemmel vezessenek az arra közlekedők. A Gálya utcán új aszfaltút kiépítésén dolgoznak, a Csemete utcán pedig közüzemi munkát végeznek. Sóstón  a Berenát utcán szintén forgalom korlátozás mellett folynak a munkálatok, csak úgy, mint a Kemecsei úton, ahol előzési tilalom és 30-as korlátozás van érvényben. Nyírtelek belterületén  aszfaltozási munka miatt jelző őrök irányítják a forgalmat. Útfelújítás zajlik Nagykálló és Napkort összekötő úton, fokozott óvatossággal vezessenek az adott szakaszon.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.