Ma reggel a Nyíregyházán közlekedők sebesség korlátozásra számítsanak

Sziasztok.

Ma reggel a Nyíregyházán közlekedők sebesség korlátozásra számítsanak a Csemete utcán, ahol a csapadék csatorna rekonstrukciós munkáit végzik. A Család utca, Belső körút találkozásánál az új körforgalom építése jelent akadályt, az Örökös piac, és a Posta közötti szakaszt lezárták a jármű és a gyalogos forgalom elől. Fokozott figyelemmel vezessenek a Sarkantyú és az Epreskert utcán, mert forgalmi rend változás van érvényben.  Forgalom korlátozás, jelző őrös forgalom irányítás mellett dolgoznak a szakemberek a Kemecsei úton, kátyúzási munkát végeznek, egy úttal az útpadkát is megerősítik, és szintbe helyezik. Kerékpár út épül Sóstógyógyfürdőn, a vasúti átjárótól a Fürdő utcáig, ami gyalogosok és a kerékpárosok útját is biztonságosabbá teszi.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.