Ma reggel a Nyíregyházán közlekedők nagyobb forgalomra készüljenek a piaci nap miatt, és torlódásokra is

Sziasztok. Ma reggel a Nyíregyházán közlekedők nagyobb forgalomra készüljenek a piaci nap miatt, és torlódásokra is, a Búza téri és a Tokaji úti piacok közelében. Lassú a haladás a Kállói úton az ott zajló munkálatok miatt, és a Tünde utca teljes szakaszán ahol előzni tilos, és 30-as sebesség korlátozás van érvényben. A Törzs Semmelweis utca kereszteződésében a körforgalom építése jelent akadályt. A Derkovits utcán a Bottyán és a Dugonics  utca között a csapadék elvezető rendszer kiépítésén, és az útfelújításon dolgoznak a szakemberek, forgalom és sebesség korlátozás mellett. Nyíregyháza , Nyírtelek között  az elkerülő út építése miatt jelzőlámpás forgalom irányításra , lassú haladásra számítsanak. Tartsák be a sebesség határokat, és  a kihelyezett jelzőtáblák iránymutatásait, hogy mindenki biztonságban elérje úti célját. Szép napot.

This entry was posted in Hirek.