Ma kora délután még átlagos a forgalom Nyíregyházán

Sziasztok. Ma kora délután még átlagos a forgalom Nyíregyházán, csak a meglévő útmunkák és az iskolák közelében kell  sűrűbb forgalomra számítani.  Közmű helyre állítási munkát végeznek a  Bethlen Gábor, Vasgyár utcai csomó pontnál, útszűkületre számítsanak az arra közlekedők. A munkálatok a gyalogos forgalmat is érintik. A Kiss Ernő utcán fokozott figyelemmel vezessenek, mert burkolat jelet festenek a nyitott kerékpárút kialakítása  kapcsán. Az Eötvös utcán még tart a faápolási munka, emiatt továbbra is le van zárva a munka végzés idejére a Szent István utcai körforgalomtól a Csillag utcáig, és parkolni sem lehet. A Szamos és a Kincs utcai buszmegállók közelében a városból kifelé vezető oldalon megsüllyedt közmű fedelek bójával vannak jelölve. Szép napot.

This entry was posted in Hirek.