Ma délután Nyíregyházán a nedves utakon vezessenek lassabban, tartsanak nagyobb követési távolságot. Sűrű forgalomra, torlódásra számítsanak a Kállói úton, mert a Tünde utca felújítása miatt többen itt közlekednek. Érdemes elkerülni a Tünde utcát, mert a Lapály és a Délibáb utca között jelzőlámpa engedi a forgalmat váltakozó irányban, és az utca teljes hosszán 30-as sebesség korlátozás, előzési tilalom van érvényben. Figyelmesek legyenek a Homoksoron, forgalmi rend változás lépett életbe, tilos megállni az egy és a hét szám között. Zajlik az útfelújítás a Semmelweis, Szalag, Törzs utcákon, és a Törzs utca, Orosi úti csomó pontban,  óvatosan, a kihelyezett jelző táblák iránymutatása szerint vezessenek. A Bottyán utcán közlekedőknek az utómunkák jelentenek időnkét akadályt.