Ma délután az úton lévők növekvő forgalomban, időnként erős szél lökések kíséretében közlekedhetnek Nyíregyházán. Hosszabb menet időre készüljenek a jármű vezetők a Törzs, Lehár Ferenc utca találkozásánál, ahol jelző lámpa irányítja a forgalmat. A Kertváros utcáiban is folytatódik az útépítés a Pihenő, Tagló, Tenisz, és a Teke utcákon forgalom korlátozás mellett. Rozsrét szőlőben a Fenyő utca Rozstelek, és Szabadság utca közötti szakasz le van zárva útmunka miatt. A Nagyvárad és a Czuczor Gergely utcákon járda építési munka miatt forgalom és sebesség korlátozás van érvényben. A Nyugati elkerülő építése kapcsán a Nyírszőlősi – Buji út találkozásánál jelző lámpás forgalom irányításra számítsanak.