Ma délután az úton lévők növekvő forgalomban, időnként erős szél lökések kíséretében közlekedhetnek Nyíregyházán.

Sziasztok.

Ma délután az úton lévők növekvő forgalomban, időnként erős szél lökések kíséretében közlekedhetnek Nyíregyházán. Hosszabb menet időre készüljenek a jármű vezetők a Törzs, Lehár Ferenc utca találkozásánál, ahol jelző lámpa irányítja a forgalmat. A Kertváros utcáiban is folytatódik az útépítés a Pihenő, Tagló, Tenisz, és a Teke utcákon forgalom korlátozás mellett. Rozsrét szőlőben a Fenyő utca Rozstelek, és Szabadság utca közötti szakasz le van zárva útmunka miatt. A Nagyvárad és a Czuczor Gergely utcákon járda építési munka miatt forgalom és sebesség korlátozás van érvényben. A Nyugati elkerülő építése kapcsán a Nyírszőlősi – Buji út találkozásánál jelző lámpás forgalom irányításra számítsanak.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.