Ma délután a városban közlekedők számítsanak rá

Sziasztok.

Ma délután a városban közlekedők számítsanak rá, hogy a Vasvári Pál utca az Északi körút felől a Hímesig le van zárva. A Debreceni úton a Palánta utcai csomópontban a városból kifelé menő jobb szélső sáv szintén le van zárva.Lassú a haladás a Korányi, Rákóczi, utcákon és a Szarvas utcán, ahol a Vécsey köztől a Móricz Zsigmond utca közötti szakaszon dolgoznak  a járda és kerékpárút építésén.  A Kertvárosban a Pihenő, Tagló, Tenisz, Teke utcákon is forgalom és sebesség korlátozás van érvényben az útfelújítási munka miatt. A Tiszavasvári úti körforgalom építésénél sáveltolás, 30-as korlátozás lassítja a  haladást. Egyes iskoláknál a kresz-,táblákat kiegészítették, ezek szerint a reggeli iskola kezdéskor, és délután 15 és 17 óra között megengedett a várakozás, így a Gárdonyi és a Széchenyi iskoláknál is. Az elkerülő út építése kapcsán jelzőlámpa engedi a forgalmat a Nyírszőlősi, Buji út találkozásánál, valamint Sényő és Nyírtura között.

Szép  napot  

This entry was posted in Hirek.