Kedden a Nyíregyházán közlekedőknek számítani kell rá,

Sziasztok.

Kedden  a Nyíregyházán közlekedőknek számítani kell  rá, hogy a Család utcán váltakozó irányú jelzőlámpás terelést vezettek be, valamint a Belső körutat a  Család utca felől lezárták, így átmenetileg  az  zsákutca lett. A Család utcán mindkét irányban sávszűkület, 30-as korlátozás, előzési tilalom van érvényben a körforgalmak építése miatt. A Derkovits utca páros oldalán felújítási munka miatt a 2, és a 14 szám között korlátozott a gyalogos, és a gépjármű forgalom is, fokozott figyelemmel, türelmesen, vezessenek az adott szakaszon. Nyírtura belterületén a nagykanyarban csatorna fedél helyre állításán dolgoznak, forgalom és sebességkorlátozás mellett, váltakozó irányban halad a forgalom. A város több pontján végeznek favágási munkát, ami kisebb korlátozással jár, és a gyalogos forgalmat is érinti.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.