Kedd reggel is esőben, sűrű forgalomban közlekedhetnek városunkban

Sziasztok.

Kedd reggel is esőben, sűrű forgalomban közlekedhetnek városunkban, vezessenek a megváltozott útviszonyokhoz igazodva, lassabban, tartsanak nagyobb követési távolságot, használják a tompított fényszórót, mert nem elég látni, látszani is kell. Legyenek türelmesek a kialakult toródásoknál a ki és a bevezető utakon, és az iskolák közelében. Számítsanak rá, hogy több úton vízátfolyás van, az útszegélyeknél  több helyen áll a víz, az alsóbbrendű utakon pedig   a sárfelhordás veszélyével is számolni kell. Az Orgona utca egy szakaszán 30-as korlátozást kell betartani mindkét irányban, a belvárosban pedig a Bessenyei és a Benczúr tereknél, mivel lakó pihenő övezetté vált, ezen kívül megváltozott a forgalmi rend a Színház és a Malom utcákon.

Szép napot….

This entry was posted in Hirek.