Kedd reggel, egyre erősödő forgalomban közlekedhetnek az úton lévők Nyíregyháza útjain!

Sziasztok! 

Torlódásra kell készülni a ki és bevezető utakon, valamint a meglévő útjavítási munkák közelében! Tartanak a faápolási munkák az Eötvös utcán, a Gimnázium köztől a Debreceni útig le van zárva az útszakasz. A Törzs és a Semmelweis utca kereszteződésénél a körforgalom építése jelent akadályt.  A Tünde utcán az útfelújítási munkák miatt előzési tilalom, 30-as sebességkorlátozás van érvényben. A Kállói úton kerékpárút építése zajlik több szakaszon, így a vasúti átjáró, Építő utca , Lujza, – Bogyó és az Áfonya, – Csárda utca között, valamint a Debreceni úton a felüljáró mellett, és a Forrás Áruház előtt. Vezessenek óvatosan a sebességhatárok betartásával.  

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.