Kedd reggel, az útnak indulók számítsanak rá

Sziasztok! 

Kedd reggel, az útnak indulók számítsanak rá, hogy az esőhöz néha igen erős szél is társul,  ezért vezessenek lassabban, tartsanak nagyobb követési és oldal távolságot. Torlódásra kell számítani a ki- és bevezető utakon, valamint az iskoláknál és a meglévő útmunka területeknél.  Ideiglenesen a Semmelweis utca egyirányúvá vált, a Törzs utca felől nem tudnak behajtani, csak a Család utca felől! Erős áramú kábel fektetési munkák miatt, forgalomkorlátozás van a Bethlen Gábor utcán, ami olykor fennakadást okoz az arra közlekedőknek! A Tünde utcán igen lassú haladásra készüljenek, egy szakaszon jelző lámpás forgalom irányítás mellett halad a forgalom, ezen kívül végig előzési tilalom, és sebességkorlátozás van érvényben! Körültekintően a sebességhatárok betartásával vezessenek! Jó utat!

Szép napot!

This entry was posted in Hirek.