Hétfő reggel sűrű forgalomban, időnként viharos erejű szél kíséretében közlekedhetnek Nyíregyházán.

Sziasztok.

Vezessenek alacsonyabb sebességgel, tartsanak nagyobb oldal és követési távolságot. A Tünde utcán közlekedők számítsanak rá, hogy  az aszfaltozás utó munkái miatt időnként jelző őrök irányítják a forgalmat. A Kállói úton is lassú a haladás, legyenek türelmesek, mert a munkálatok miatt forgalom és sebesség korlátozás van érvényben. Útfelújítási munkát végeznek a Dugonics, és a Legyező utcákon a Derkovits és a Szélsőbokori út között, az arra közlekedőknek is forgalom korlátozásra kell számítani. Dolgoznak a körforgalom építésén a Törzs és a Semmelweis utca kereszteződésében, és a Törzs utcán  az útbekötéseknél  aszfalt felmarás  miatt lassú a haladás legyenek türelmesek.. A Nyírszőlősi és a Buji úton a Nyugati elkerülő építése miatt jelző  lámpás forgalom irányítás van.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.