Hétfő reggel sűrű forgalom van Nyíregyháza útjain

Sziasztok. Hétfő reggel sűrű forgalom van Nyíregyháza útjain, vezessenek fokozott figyelemmel, és alacsonyabb sebességgel, mert az éjszakai erős lehűlés miatt útfelfagyások vannak, főleg a város külső útjain , a körforgalmaknál, és a szerviz utakon. Az iskolák közelében, és a meglévő útmunka területeknél torlódásra készüljenek, legyenek türelmesek, csak úgy, mint a ki és a bevezető utakon. Megsüllyedt közmű fedél jelent akadályt a Bocskai – András út kereszteződésében, valamint a Derkovits utca több pontján. A Korányi Frigyes – Fábián Zoltán utca találkozásánál forgalom korlátozás van érvényben. A járművezetők tartsanak be minden közlekedési szabályt, mert  már civil autókból is dolgozik a rendőrség  az ország egész területén, figyelik a forgalmat és kiszűrik a szabályszegőket, és büntetik is. Szép napot.

This entry was posted in Hirek.