Hétfő reggel is sűrű a forgalom Nyíregyházán

Hétfő reggel is sűrű a forgalom Nyíregyházán, és a még folyamatban lévő útmunkáknál torlódásra kell számítani, csak úgy, mint az iskolák közelében. A Korányi Frigyes úton tartanak az aszfaltozási munkák a Csaló köz és a PIETRA csempe bolt közötti szakaszán, félpályás lezárás mellett, lámpás vagy jelző őrös  a forgalom irányítás . A Szarvas utca felújításán is dolgoznak még, valószínű november végére befejezik a munkát, addig is forgalom és sebességkorlátozást kell betartani az adott szakaszon. Végéhez közeledik a Tiszavasvári úti körforgalom építés, a váltakozó irányú haladást jelző lámpa biztosítja. A Kökény utcán a csapadékvíz tároló építése miatt időnként forgalom korlátozás várható, fokozott figyelemmel közlekedjenek az arra haladók.