Hétfő reggel igen sűrű a forgalom Nyíregyházán, és tartanak az útmunkák a Kállói

Sziasztok.  Hétfő reggel  igen sűrű a forgalom Nyíregyházán, és tartanak az útmunkák a Kállói, Tünde, utcán, és a Törzs, Semmelweis utcákon, az arra haladók lassú haladásra, torlódásra számítsanak. A Kertvárosban a  Legyező, Derkovits, Dugonics utcákon a munkálatok miatt útszűkület, szakaszos sávlezárás, jelző lámpás forgalom irányítás jelent akadályt. A munkaterületeknél fokozott figyelemmel vezessenek, mert a munkálatok miatt a járda és a kerékpárút le van zárva egy- egy szakaszon, ott a gyalogos  és a kerékpáros forgalom a szemközti oldalon megengedett. Mától a 38-as számú főút 35-ös km. szelvényének környezetében jelző lámpás forgalom irányítás mellett, egy sávon, váltakozó irányban közlekedhetnek, mivel megkezdődött a körfogalom kiépítése a csomópontban. Szép napot.

This entry was posted in Hirek.