Hétfő reggel esőben, vizes utakon közlekedhetnek Nyíregyházán.

Sziasztok.

Vezessenek alacsonyabb sebességgel, tartsanak nagyobb követési távolságot. A Törzs utcán fokozott figyelemmel, ne megszokásból vezessenek, mert a Semmelweis utcára tilos a behajtás, keményen büntetnek érte. A Szalag utcán kész az aszfaltozás, de továbbra is forgalom, és sebesség korlátozás van érvényben. A Tünde utcán nagyon lassú a haladás, végig előzési tilalom, sebesség korlátozás, egy szakaszon pedig jelző lámpás forgalom irányítás van, aki teheti válasszon más útvonalat.  A belvárosban a Bethlen Gábor utca elején erősáramú kábelt fektetnek, az arra közlekedők forgalom korlátozásra számítsanak. A Színház, Malom, Árpád és a Széchenyi utcákon kerékpár forgalmi létesítmények kialakítása miatt időszakosan útszűkületre készüljenek, amit táblával is jeleznek.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.