Hétfő reggel esőben, sűrű forgalomban közlekedhetnek Nyíregyházán

Hétfő reggel esőben, sűrű forgalomban közlekedhetnek Nyíregyházán, vezessenek lassabban, tartsanak nagyobb követési távolságot, és használják a tompított fényszórót. Számítsanak rá, hogy több helyen az útszegélyeknél és a meglévő úthibákban áll a víz, az alsóbbrendű mellékutakon pedig a sárfelhordás veszélyével is számolni kell. A Semmelweis utca egy szakaszán a járdát felbontották a NYÍRTÁVHŐ szakemberei, a helyreállítási munka miatt korlátozott a gyalogos és a kerékpáros forgalom. A Tóth Árpád utcán építkezés miatt a forgalmi sáv le van szűkítve az ott dolgozó munkagépek miatt, fokozott figyelemmel vezessenek az arra haladók. A mai napon  az Ifjúság utca 46, 56 szám között fakivágást végez a NYÍRVV, ne hagyjanak parkoló járművet a megjelölt területen.